ZESPÓŁ

ZESPÓŁ FURP

SŁOWO WSTĘPU O NAS

Jesteśmy zespołem ekspertów z różnych dziedzin, których łączy misja wspierania innowacji i rozwoju przemysłu w Polsce. Naszym celem jest budowanie trwałych mostów współpracy między kluczowymi aktorami gospodarczymi: przedsiębiorcami, naukowcami, a także instytucjami publicznymi i społecznością. Wspólnie pracujemy nad kreowaniem konkurencyjnej i zrównoważonej przyszłości. Odkryj nasze historie, doświadczenie i pasje. Zapraszamy do nawiązania kontaktu – razem możemy więcej!

dr Anna Kaczor

Prezeska Zarządu

Doktor Anna Kaczor, z bogatym doświadczeniem w pracy w otoczeniu biznesowym oraz naukowym, jest specjalistką w dziedzinie praw kobiet i polityk europejskich. Jej edukacja na Akademii Górniczo-Hutniczej i Uniwersytecie Jana Kochanowskiego skupiała się na integracji nauki z potrzebami biznesu. Dr Kaczor jako liderka, stale dąży do wzmacniania pozycji naszej fundacji jako mostu między biznesem a instytucjami publicznymi.

Wioletta Molęda

Główna Ekspertka ds. Projektów Biznesowych

Posiadająca głęboką wiedzę z Politechniki Świętokrzyskiej i Akademii Leona Koźmińskiego – studia Biznes.ai: zarządzanie projektami sztucznej inteligencji, Wioletta Molęda specjalizuje się w tworzeniu i realizacji skomplikowanych projektów biznesowych. Jej dwudziestoletnia kariera obejmuje zarówno konsulting, jak i zarządzanie projektami transformacji cyfrowej, co czyni ją nieocenionym doradcą dla przedsiębiorców szukających innowacyjnych rozwiązań.

Karol Kaczmarski

Ekspert, Członek Zarządu

Karol Kaczmarski, absolwent Akademii Świętokrzyskiej oraz Akademii Leona Koźmińskiego, studiów MBA – transformacja cyfrowa. Jest ekspertem w modelowaniu biznesowym i strategiach transformacji cyfrowych. Jego umiejętność tworzenia efektywnych koncepcji i modeli projektowych pomogła w zdobyciu finansowania projektów o wartości 150 mln PLN.

Anna Zarazka

Konsultantka

Absolwentka Uniwersytetu Jana Kochanowskiego, Anna Zarazka wykorzystuje swoje umiejętności analityczne i wiedzę ekonomiczną do wspierania przedsiębiorców w pozyskiwaniu funduszy i zarządzaniu finansami. Jej specjalizacja w finansach przedsiębiorczych i analityce danych jest fundamentem dla sukcesów naszych klientów w finansowaniu ich innowacyjnych projektów.

Anna Baranovska

Konsultantka

Anna Baranovska, z Kijowskiego Narodowego Uniwersytetu Handlu i Ekonomii, to specjalistka od badań rynkowych i analiz konkurencyjnych. Jej doświadczenie i umiejętności w prognozowaniu trendów rynkowych są nieocenione dla przedsiębiorców dążących do optymalizacji swoich strategii marketingowych i pozycjonowania produktów.