Technopark Kielce

Digital Innovation Hub
 

Digital innovation hub

Technopark Kielce Digital Innovation Hub

Obecnie Twoja firma nie może tylko przyglądać się cyfrowej rewolucji – nadszedł czas wziąć w niej udział i czerpać z tego wymierne korzyści. Automatyzacja procesów, zarządzanie danymi w chmurze czy inne innowacyjne narzędzia współpracy pozwalają na oszczędność czasu, zasobów i kosztów. Dzięki współpracy w ramach Technopark Kielce DIH, stanowiącego centrum cyfrowych możliwości, możesz to zrobić znacznie szybciej i efektywniej.

Technopark Kielce Digital Innovation Hub – celem projektu jest stworzenie w regionie efektywnego i rozpoznawalnego ekosystemu wspierającego procesy cyfryzacji u świętokrzyskich mikro, małych i średnich przedsiębiorców (MŚP), współpracującego z siecią EDIH w całej Unii Europejskiej, zapewniającego wsparcie w procesie efektywnej cyfrowej transformacji organizacyjnej i/lub cyfryzacji produktów i usług

#FunduszeEuropejskie

Dla kogo jest

Technopark Kielce Digital Innovation Hub?

dla małych
i średnich przedsiębiorstw

dla firm
z województwa świętokrzyskiego

dla branży budowniczej,
metalowo-odlewniczej, energetycznej, targowo-kongresowej, turystyki prozdrowotnej, ICT
i przetwórstwa spożywczego

Od 1 stycznia 2023 r. Fundacja Rozwoju Przemysłu wspólnie z Liderem – Kieleckim Parkiem Technologicznym oraz Partnerami realizuje projekt „Technopark Kielce Digital Innovation Hub”, a tym samym współtworzy jedyny w regionie Europejski Hub Innowacji Cyfrowych (EDIH).

Technopark Kielce Digital Innovation Hub to centrum cyfrowych możliwości, które wspiera małe i średnie przedsiębiorstwa w przeprowadzaniu zmian i podnoszeniu poziomu swoich usług.

Jak TKDIH pomaga? Zespół ekspertów i partnerów technologicznych przeprowadza audyty w Twojej firmie, aby zidentyfikować obszary, w których digitalizacja może przynieść największe korzyści. Od analizy procesów biznesowych po ocenę infrastruktury IT, jesteśmy, aby pomóc Ci znaleźć właściwą drogę do cyfrowej transformacji.

 

Fundacja Rozwoju Przemysłu

oferuje firmom uczestniczącym w projekcie następujące usługi:

Analizę rozwiązania

Firma, otrzymuje: pogłębioną analizę przedsiębiorstwa w kontekście cyfrowym, badanie dojrzałości cyfrowej, zbiór rekomendacji, szacunkowy koszt wdrożenia wybranych rekomendacji oraz plan realizacji transformacji cyfrowej wraz ze wskazaniem optymalnych partnerów technologicznych

Analizę rozwiązania z modelem biznesowym

Efektem pracy doradców będzie stworzenie modelu biznesowego przedsięwzięcia inwestycyjnego wraz z jego montażem finansowym i koncepcją wdrożenia

Asystę podczas wdrażania

Firma, otrzymuje wsparcie w procesie wdrożenia rozwiązań związanych z transformacją cyfrową w postaci: operacjonalizacji koncepcji finansowania inwestycji, konsultacji z interesariuszami optymalnego modelu wdrożenia, wsparcie wdrożeniowe – zwłaszcza w obszarze planowania, monitoringu i współpracy z doradcami technologicznymi

Model i strategia
wejścia na rynek

Firma otrzymuje wsparcie w stworzeniu modelu biznesowego i strategii wejścia na rynek ze swoimi produktami.

MASZ PYTANIA? NAPISZ DO NAS

Eksperci Fundacji Rozwoju Przemysłu

zaangażowani w realizację usług TKDIH:

KAROL KACZMARSKI
Ekspert cyfryzacji

ŁUKASZ SYSKA
Ekspert cyfryzacji

WIOLETTA MOLĘDA
Ekspert cyfryzacji

ANNA ZARAZKA
Konsultant cyfryzacji

Zapewniamy kompleksowe wsparcie

TKDIH wspiera przedsiębiorstwa w zakresie:

Automatyzacja
i robotyzacja procesów

Internet rzeczy(loT)

Sztuczna Inteligencja(Al)

Cloud computing

Technologia cyfrowego procesu budowania (BIM)

Cyberbezpieczeństwo

Eksperci Technopark Kielce Digital Innovation Hub

Fundacja Rozwoju Przemysłu

ul. Karola Olszewskiego 6
25-663 Kielce

Więcej informacji, dokumenty do pobrania na dih.technopark.kielce.pl

Technopark Kielce Digital Innovation Hub jest współfinansowany ze środków pochodzących z Komisji Europejskiej w ramach Programu Cyfrowa Europa (Digital Europe) oraz Funduszy Europejskich dla Nowoczesnej Gospodarki na lata 2021-2027 (FENG).

Dofinansowanie projektu z UE: 20 441 462,69 zł.

Finansowane przez Unię Europejską. Poglądy i wyrażone opinie są jednak wyłącznie poglądami autora (autorów) i niekoniecznie odzwierciedlają poglądy Unii Europejskiej lub Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości. Ani Unia Europejska, ani organ udzielający pomocy nie mogą ponosić za nie odpowiedzialności.